Praca dodatkowa Pruszków. Startup Tasku proponuje dodatkowy zarobek, nawet 1000 zł tygodniowo

Materiał informacyjny Tasku
Startup Tasku, który pozyskał ponad milion euro dofinansowania, prężnie rozwija swoją aplikację w Polsce. Firma proponuje Polakom dodatkowy zarobek za wykonywanie prostych zadań w sklepach spożywczych. Po udanym debiucie w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu, gdzie działa już kilkaset Taskerów i Taskerek, oferty elastycznej pracy dodatkowej pojawiły się również w Pruszkowie.

Spis treści

Tasku - jak to działa?

Osoba, zainteresowana pracą w Tasku, początkowo powinna wypełnić krótką ankietę, gdzie poda swoje dane kontaktowe oraz poinformuje o dyspozycyjności. Później otrzyma instrukcje z kolejnymi krokami, w tym materiał szkoleniowy. Po aktywacji konta Tasker bądź Taskerka będą mogli korzystać z platformy z listą oferowanych zadań.

Zadania można rezerwować według własnych preferencji, np. wynagrodzenia, czasu trwania lub lokalizacji. Co ważne, w Tasku nie ma narzuconych godzin ani wymaganej minimalnej liczby wykonanych zadań. Wynagrodzenie jest wypłacane raz w tygodniu. Taskerzy i Taskerki mogą pracować z rana, po południu, w weekendy w różnych punktach Pruszkowa jak często chcą. Jest to więc dobry sposób, aby dorobić w wolnym czasie.

Jakie zadania można znaleźć w aplikacji?

Mogą to być m.in. sprawdzanie dat ważności, odbieranie dostawy, wycinanie oraz wymiana etykiet cenowych, dokładanie towaru, inwentaryzacja. Średni czas wykonania zadania to 3-4 godziny, zaś stawka zależy od stopnia trudności. Na przykład, pracując z towarem, co trwa około 6 godzin, można zarobić 167 zł, zaś za pracę z etykietami cenowymi, która 3-4 h, 115 zł. Średnio w ciągu tygodnia można zarobić 1000 zł. Warto jednak podkreślić, iż kwota ta zależy od dyspozycyjności osoby oraz jej chęci do pracy.

Czy są wymagane specjalne umiejętności?

Nie! Jeśli osoba posiada doświadczenie pracy w handlu bądź magazynie, będzie to atutem, jednak nie jest to obowiązkowe. Zanim osoby rozpoczną pracę na platformie Tasku, zapoznają się z materiałem szkoleniowym, gdzie będzie jasno wytłumaczony każdy rodzaj zadania. Jeżeli napotkają trudności, zespół wsparcia odpowie na wszystkie pytania oraz rozwieje wszelkie niejasności.

Z aplikacji korzysta wiele osób, których interesują elastyczne godziny pracy. Są to m.in. matki, które wykonują zadania po zostawieniu dziecka w przedszkolu; studenci i absolwenci, którzy wpadają do sklepu w pobliżu uczelni bądź domu. Mimo wszystko trzeba zaznaczyć, iż praca dodatkowa w Tasku jest przeznaczona dla osób, które ukończyły 18 rok życia.

Więcej o startupie Tasku

W Stanach Zjednoczonych i Unii Europejskiej każdego dnia wymaga się około 100 milionów godzin pracy, aby zapewnić sprawną działalność wszystkich sklepów spożywczych. Chcąc pomóc w poszukiwaniu pracowników, doszliśmy do wniosku, iż w pobliżu są setki mieszkańców, którzy poszukują pracy dodatkowej. Brakowało im tylko platformy, która pozwoliłaby skoordynować działania i zaspokoić specyficzne potrzeby sprzedawców. Tak właśnie powstała aplikacja Tasku, która pozwala dorobić w wolnym czasie blisko domu.Mówi CEO Paulius Vežėlis.

Startup Tasku powstał w Szwecji, zaś siedzibę ma na Litwie. Wśród jego inwestorów wymienić można gdański fundusz Black Pearls VC czy Iron Wolf Capital, Antler, Red Pill VC.

Jeśli więc interesuje Cię praca dodatkowa w Pruszkowie od zaraz, nie czekaj, zarejestruj się już dziś pod tym linkiem

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!